Kapat

BİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

* Ad
* Soyad
GSM
* e-Mail
(*) Doldurulması Zorunlu Alanlar
Sektörde yaşanan gelişmeler ve firmamız hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olmak istiyorum.

Kısaca Save

Save olarak 2008'den bu yana uluslararası ve yerel şirketlerin Türkiye’deki ofislerinde, binalarında ve tesislerinde;
 
  • Teknik tesis işletmesi
  • Planlı periyodik bakım,
  • Destek hizmetler (temizlik ve bakım, peyzaj, atık yönetimi, taşınma, kat hizmetleri, dahili posta),
  • Ölçüm ve denetim,
  •  Proje uygulama,
  •  Yedek parça ve sarf malzeme temini,
  •  Bina yönetimi.
  • Destek hizmetler (temizlik ve bakım, peyzaj, atık yönetimi, taşınma, kat hizmetleri, dahili posta) temini konularında hizmet sağlıyoruz 
     
 
Uzmanlığımız ile Türkiye'de sadece teknik hizmet verebilen ilk ve lider grup olarak öne çıkıyoruz.
 
Misyonumuz, müşterilerimizin vizyonuna destek sağlayacak şekilde, bina yönetimi ve teknik hizmet konularını daha az maliyet, daha fazla verimlilik ve daha planlı şekilde gerçekleştirmeye dayanıyor.
 
Bu doğrultuda, müşterilerimizin faaliyet alanlarındaki ana işlerine daha fazla odaklanmalarına imkan yaratıyor, sektörlerinde daha güçlü ve rekabetçi pozisyona erişmelerini sağlıyoruz. Bunun için tek elden çözümleri en verimli şekilde oluşturmak vizyonu ile hareket ediyoruz.
 
Bununla birlikte, bir tesiste hizmet verirken yatayda tesisin ekiplerine ve departmanlarına, dikeyde ise uluslararası ve yerel iç süreçlerine uygun faaliyet gösteriyoruz. Başarımızı sağlayan en önemli unsuru bu yaklaşımımız oluşturuyor.
 
Bu bilinçle, işimizi yaparken güven ortamı yaratacak şeffaf bir çalışma yaklaşımıyla müşterilerimizin süreçlerine entegrasyon sağlıyoruz. Uzmanlığımızı sergilerken, öncelikle müşterilerimizin beklenti ve taleplerini ön plana alan bu yaklaşımımız, müşterilerimiz açısından önemli bir farklılık yaratıyor.
 
Eğer siz de bina yönetimi, teknik işletme, bakım ve enerji verimliliği gibi operasyonlarınızı dış kaynak kullanımı ile karşılamak ya da sahip olduğunuz organizasyonu denetlemek ve destek almak istiyorsanız; bize bilgilerinizi bırakarak size erişmemizi sağlayabilirsiniz.
 
Bilmelisiniz ki; tüm talepleriniz sektöründeki ilk ISO 27001 sahibi şirketimizde tam bir gizlilik prensibi ile korunuyor ve yalnızca sınırlı sayıda yetkili ile paylaşılıyor olacak.