Kapat

BİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

* Ad
* Soyad
GSM
* e-Mail
(*) Doldurulması Zorunlu Alanlar
Sektörde yaşanan gelişmeler ve firmamız hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olmak istiyorum.

Proje Uygulama

Bir bina yapıldığı andan itibaren ilk değişim ihtiyacı da başlamış demektir. Tesis ihtiyaca yanıt vermek için sürekli olarak değişim projeleriyle güncellenir. Örneğin yeni bir oda yaratılması, kafeteryanın genişletilmesi, açık ofislerde yapılan çeşitli bölmeler ve buna bağlı olarak elektrik ve havalandırma altyapılarının bu ihtiyaçlara göre değiştirilmesi ayrı ayrı projelerdir.

Çünkü yaşayan bir binada kullanıcıların talepleri de sürekli değişmektedir. Ziyaretçi ya da çalışan sayısının artması, şirket içi süreç değişikliklerinin yerleşime etkileri, ancak sürekli takip eden bir organizasyon ile mümkündür. Bu durum hem binanın hem de binada yaşayanların verimliliğini artırıcı kritik unsurlardan biridir.

Bununla birlikte, proje çalışmalarındaki en önemli parametre, binada yaşayanların ve çalışanların konforlarına, çalışma sürelerine etki etmeden süreci mümkün olan en kısa sürede ve mesai saatleri dışında tamamlamaktır. Bu hizmetin gerçekleştirilmesi için planlı, hızlı, kararlı, sonuç odaklı bir yaklaşım gerekir.


Bu doğrultuda, çalışmalarımız sırasında müşterilerimiz fark etmeden tüm ihtiyaçları projelendiriyor ve proje büyüklüğüne göre müşterilerimizin mesai saatleri dışında ya da özel tatil süresince tamamlıyor, işimizi konfor ve verim kaybı yaratmadan sonuçlandırıyoruz.