Kapat

BİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

* Ad
* Soyad
GSM
* e-Mail
(*) Doldurulması Zorunlu Alanlar
Sektörde yaşanan gelişmeler ve firmamız hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olmak istiyorum.

Bina Kullanıcıları ve Binada Yaşayanlar

GÜVENLİ SAĞLIKLI VE KONFORLU BİNALAR
 Binalar insanlar içindir. Bu nedenle insanların birlikte yaşadığı, ürettiği, çalıştığı, eğlendiği ve dinlendiği binaların, insanların talep ve beklentilerini güvenli, sağlıklı ve konforlu bir şekilde karşılaması gerekir. Bunun için elektrik, mekanik ve temel altyapının işlevselliğinin yanı sıra bina sistemlerinin sürekli çalışır durumda olması, temizlikten iklimlendirmeye, aydınlatmadan güvenliğe, asansörden panjur sistemlerine kadar tüm faktörlerin eksiksiz ve kusursuz bir şekilde çalışabilir durumda olması gerekmektedir.
 
Aksi takdirde, küçük bir aksaklık dahi aniden umulmadık olumsuz gelişmelere yol açabilir. Yaşanan küçük aksaklıklar bile işyerleri açısından ciddi verimlilik kayıplarına, müşteriler açısından ise konforsuzluğa ve çeşitli sorunlara neden olabilir.
 
SAVE GARANTİSİ
Save olarak, bir binanın güvenli, sağlıklı, rahat ve konforlu olması için gereken tüm faktörleri ISO güvencesiyle garanti etmenin yanı sıra bina standartlarının sürekliliği için gerekli tüm operasyonları proaktif bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.
 
Yaşadığınız ya da faaliyet gösterdiğiniz bir binanın, tıpkı yaşayan bir organizma gibi kesintisiz sürekliliği ve sağlıklı işlevselliği için farklı disiplinlerdeki uzmanlıkları tek elden koordine ediyor, en geniş kapsamlı çözümleri tek paket içinde hizmetinize sunuyoruz.