Kapat

BİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

* Ad
* Soyad
GSM
* e-Mail
(*) Doldurulması Zorunlu Alanlar
Sektörde yaşanan gelişmeler ve firmamız hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olmak istiyorum.

Bina Yöneticileri ve Teknik Müdürler

GÜVENİLİRLİK VE YÜKSEK ÜRETKENLİK
Bir tesiste mevcut günlük işlerin gerektiği gibi yapılması ve tesisin sürdürülebilir, kalıcı çözümlerle yürütülmesi operasyon yöneticilerinin temel görevidir. Bununla birlikte, makine parkı, ekipman ve lojistik alanlarında sorun yaşanmaması ve sistemin iş kurallarına göre yürümesi teknik yöneticilerin diğer önemli sorumlulukları arasındadır.
 
Tesiste ise her an gerek elektronik sistemlerde, gerek ısıtma soğutma ya da enerji sistemlerinde aksaklıklar yaşanabilir, önemli problemler ile karşılaşılabilir. Söz konusu alanlarda yaşanabilecek ciddi bir sorun ise doğrudan üretim ve hizmet kalitesinde düşüşe, üretkenliğin azalmasına yol açacak ve bu gelişme kuruluşun giderlerine negatif bir yansıma yapacaktır.
 
SAVE GARANTİSİ
Save olarak, uyguladığımız özel çözümlerle kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda analiz çalışması gerçekleştiriyor ve sadece şirketinizin işleyişine özel çözümler geliştiriyoruz. Şirketinizin iş akışını ve programını aksatmadan, teknik tesis işletmesi, destek hizmetleri, ölçüm ve denetimleri yapıyor, çalışanların konforunu etkilemeden işimizi kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.
 
Bu doğrultuda projelendirme, kurma, devreye alma, yenileştirme gibi tüm çalışmaları tek elden ve alternatif çözümlerle geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik riskler doğrultusunda proaktif çözüm önerileri de sunuyor, kısa vadede olduğu gibi uzun vadede de yöneticilerinize ölçülebilir hedefler getiriyor ve çözüm ortağınız olarak faaliyet gösteriyoruz.