Kapat

BİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

* Ad
* Soyad
GSM
* e-Mail
(*) Doldurulması Zorunlu Alanlar
Sektörde yaşanan gelişmeler ve firmamız hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olmak istiyorum.

Finans Yöneticileri

BİNALARDA DAHA DÜŞÜK BAKIM VE İŞLETME GİDERLERİ
Bir binanın operasyonel maliyeti; güvenlik ve konfor gibi temel kalemlerin çok ötesinde doğrudan şirket giderlerini etkileyen kurulum, işletme, bakım ve malzeme temini gibi geniş kapsamlı iş süreçlerini kapsar. Söz konusu giderleri fiyat performans oranı kapsamında optimum düzeyde sağlamak ayrı bir uzmanlık alanıdır. 
 
Bununla birlikte, yukarıda sıraladığımız süreçleri sağlamak için organizasyonunuzun ihtiyaç duyacağı personel de ayrı bir işletme gideridir. Öte yandan, söz konusu sınırlı personelin, bir bina için gereken çeşitli ve geniş kapsamlı bina sistemlerinin tümünün üstesinden gelebilecek uzmanlığa sahip olabilmesi de oldukça güçtür.
 
Diğer yandan, yalnızca güvenlik kaleminde bile ortaya çıkabilecek öngörülmemiş bir problem, son derece yüksek işletme giderlerine neden olabilmektedir. Bunun için risk ve avantajların önceden belirlendiği ve ayrı bir uzmanlık gerektiren bir ön çalışmanın gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.     
 
SAVE GARANTİSİ
Save olarak, teknik tesis işletmesi, destek hizmetler, ölçüm ve denetim faaliyetlerimizi, bir başka deyişle bina ile ilgili tüm sistemleri ve iş süreçlerimizi multidisipliner bir yöntemle hayata geçiriyoruz. Uyguladığımız uluslararası standartlar ve yönetim yazılımları ile işletmenizin bakım ve işletme giderlerinin optimum düzeyde olmasını sağlıyor ve şirket bütçenize kayda değer katkı sağlıyoruz.
 
Bununla birlikte, hizmetlerimiz doğrultusunda finans yöneticileriniz bütçelerini önceden görebiliyor ve beklenmedik bir gelişme ile karşılaşmıyorlar. Öte yandan, hizmetlerimiz, faaliyet gösterdiğiniz binanın yaşam süresi boyunca masraflarını denetim altına da alıyor.
 
Tesislerin çok daha düşük ve avantajlı bakım ve işletme giderleri için Save olarak, yeni yerleştiğiniz ya da kiraladığınız bir binanın açılış döneminde de yanınızda yer alıyoruz. Bu sayede teslim sürecini kısaltıyor ve ilk andan itibaren binanın teknik risklerini belirleyip iyileştirme sürecine başlayarak maliyet avantajı sağlıyoruz.